Iconito natočili svoj siedmy videoklip o dobrých rozchodoch

Povedz  je názov už siedmeho videoklipu michalovskej skupiny ICONITO. Ten je zároveň prvým singlom, ktorý nenaspieval spevák kapely Kristián Dufinec, ale jej basgitarista Michal Choma. Skladba sa nachádza na albume Človek a Kalun z mája a jej autormi sú dvaja spomínaní páni.

 

Nový klip sa točil vo Vranove, Michalovciach, Trebišove a Humennom. Michalovčania sa pri jeho realizácii spojili s firmou mladých vranovských filmárov Cube Art. Hlavné postavy príbehu si zahrali študenti herectva na VŠMU Bronislava Kováčiková a Jakub Kuka a ako komparz sa v ňom objavili aj muzikanti z Iconita.

 

„Vzťah nebýva vždy jednoduchý. Občas prídu prekážky, ktorými je treba prejsť a vytrvať, aj keď to nie je ľahké, čo sme sa snažili ukázať aj v našom klipe. Text vznikol spontánne v našej skúšobni. Pôvodne sme chceli spraviť rozchodovú pieseň a nakoniec sme to obrátili na to, že nie každý rozchod sa môže skončiť zle a že sú aj dvojice, ktoré i napriek tomu, že sa rozišli, na to pekné, čo spolu prežili, spomínajú v dobrom. Základný odkaz tejto piesne je ‚nikdy nezabudnem‘,“ opisuje klip autor námetu a jeho režisér Kristián. 


Použité zdroje:
Natália Novotná

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *