Hyde Park je príliš krotký pre Iron Maiden

Líder skupiny Iron Maiden si myslí, že jeho skupina je príliš hlučná na to, aby hrala v Londýnskom Hyde Parku. Zákony o hluku s Dickinsonom súhlasia.

Skupina Iron Maiden bola headlinerom festivalu Sonicsphere práve v ten víkend, keď v Hyde Parku vystupovali Black Sabbath. Bruce Dickinson sa vyjadril, že presne vie, kde by bol radšej.
55-ročný spevák pre Daily Star povedal: „Knebworth a Donington sú super miesta. Nútia vás urobiť rachot spolu s fanúšikmi. Boli sme požiadaní aj o hranie v Hyde Parku a poviem pravdu, že vidieť, ako sa plní centrum Londýna fanúšikmi Iron Maiden je geniálny nápad, ale hlukové obmedzenia pre toto miesto sú trochu hlúpe. Ak sa v Hyde Parku dvaja hlasnejšie rozprávajú, máte ich utíšiť. Black Sabbath sa rozhodli hrať, my si myslíme, že Hyde Park je pre nás príliš krotký“.

Takéto vyjadrenie prichádza niekoľko týždňov po tom, čo festival Glastonbury označil Dickinson ako „too middle class“ – nehodný Iron Maiden.

Bolo to v čase, keď Iron Maiden potvrdili účasť ako headliner na festivale Sonicsphere a Metallica na festivale Glastonbury.

„Osobne nemám záujem vybrať sa na Glastonbury. V časoch, keď bol Glasto alternatívnym festivalom, by bola návšteva lákavá, ale teraz je to tá najburžoáznejšia vec na planéte Zem.“

„Necháme strednú striedu robiť Glastonbury a ideme sa baviť vo veľkom do Knebworthu.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *