Horská Chata sa v novom klipe upísala k novému albumu

Ešte na jeseň HORSKA CHATA informovala o zmenách v zostave. Prínosom sa stal nový spevák Lukáš Adamec, s ktorým kapela nedávno natočila aj nový videoklip. Chalani sa rozhodli vytvoriť niečo neobvyklé, a tak sa zašili do lesov pri Lazoch pod Makytou, kde, ako sami tvrdia, trošku zaimprovizovali. Chceli sme netradične a zábavne ukázať preklenutie starej a novej éry skupiny a zároveň vzdať hold jednému z najväčších hitov starej zostavy,“ vysvetlil basák kapely Horska Chata Ján Čižniar.

 

K výberu skladby Jahoda 2 v klavírnej verzii došlo počas triedenia starších klipov na vynovený YouTube kanál kapely. Podarilo sa nám nájsť aj tento cover od nejakého šikovného fanúšika, ktorého touto cestou  pozdravujeme,“ odkazuje Horska Chata.

Rockeri sa v klipe prezliekli za viktoriánskych džentlmenov a v horách podpísali husím perom dohodu o vydaní nového albumu. Ten by mal byť hotový už čoskoro, na konci februára. V záberoch môžete vidieť aj speváčku vystupujúcu pod menom LeRa (Lenka Rakárová), ktorá si zahrala dievčinu obsluhujúcu pánov na dôležitom stretnutí. O fotografie zo schôdzky sa v klipe postaral Ľubomír Sabo (LSZ Photography), pričom vizáž malo na starosti Beauty Studio Ivana Christová, oblečenie a doplnky zabezpečil Vladimír Hambálek Design (hambalek.sk).

 

Práca na novom albume kapely Horska Chata v týchto chvíľach vrcholí a v bratislavkom štúdiu PULP Studio sa maká o sto šesť. Nové skladby si budete môcť vypočuť v zložení:  Lukáš Adamec (spev), Ivan Matúš (spev, gitara), Marián Edko Radošovský (gitara), Ján Čižniar (basová gitara) a Miroslav Liška (bicie).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *