Hentai Corporation zachraňujú zvieratká na ostrove odpadkov

Svojskí HENTAI CORPORATION novým videom opäť rozvíria hladinu šoubiznisu. Síce v ňom zachraňujú svet, ale neboli by to Hentai, aby to nerobili tak trochu po svojom. Krátky animovaný film „Trash Island“ vychádza ruka v ruke s novou nahrávkou.

HENTAI CORPORATION o sebe po takmer dvoj a polročnej odmlke od posledného počinu dávajú opäť vedieť. Svoje nové EP dopĺňajú videoklipom s voňavým názvom „Trash Island“ a po videu k skladbe „Tragedy of Uncle Hitler“ ide už o druhý animovaný videoklip.

Chtěli jsme zase udělat něco trochu jinýho a po ryze kresleném klipu jsme toužili už dlouho. Je to taková muzikálová ujetina, ve který zábavnou formou vyprávíme o vážným současným tématu, a to znečištění oceánů. Zvířátka, kterým lidi zničej jejich přirozený prostředí, se přesunou na nový území, kterým je právě ostrov z odpadků, kde jim je parádně. Pak se to ale celý zvrtne, když tam přijedou ekologové a začnou jim to uklízet,” popisuje kapela svoj nový materiál, ktorým ani tentokrát neustrnula na mieste. Treba očakávať veľa nových smerov aj nálad, ale hentai-pojašenosť, samozrejme, ostáva.

Klip má na svedomí štúdio DRAWetc., konkrétne Vladimír Strejček, a vzhľadom k jeho vražednej stopáži sa už dá považovať za krátky animovaný film. Skladba je súčasťou nového EP, ktoré vychádza začiatkom marca znova pod značkou BiggBoss.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *