HELLYEAH! V prvý júnový piatok všetci do Randalu

Agentúra Obscure Promotion má pre nás ďalšiu lahôdku – v piatok 5. júna sa všetci fanúšikovia kapiel PANTERA, NOTHINGFACE a MUDVAYNE stretnú v klube Randal v Bratislave. A prečo? Vystúpi tam totiž supergroup s názvom HELLYEAH, zložená z členov všetkých vyššie spomenutých kapiel!

HELLYEAH sa dali dohromady okolo Vinnieho Paula z Pantery a Damageplan, ku ktorému sa pridal vokalista Mudvayne Chad Grey a gitarista Nothingface Tom Maxwell. Pod názvom HELLYEAH obliehajú najväčšie svetové festivaly a do Bratislavy nám privezú čerstvý album ‚Blood for Blood‘.

Kapela hrá groove metal (známy najmä z predošlej tvorby Vinnieho Paula v kapelách Pantera a Damageplan), avšak v novom zvukovom kabáte doplnenom o komplexnosť Mudvayne a hrubozrnosť Nothingface. Inak povedané, ide o texaský heavy metal, vychádzajúci z odkazu Pantery, ktorý je napchatý energiou a nápadmi. Muzika HELLYEAH je ako stvorená pre koncertné prevedenie a veľké turné umocňujú „road trip“ drive a feeling, ktorý kapela má. Desať rokov po smrti Dimebaga Darella južanský metal stále žije!

HELLYEAH! V prvý júnový piatok všetci do Randalu

HELLYEAH na koncerte v Bratislave doplní domáca predkapela, ktorej meno bude čoskoro oznámené na webe agentúry Obscure a na jej Facebooku.

Nezabudnite, akcie sa koná 5.6. od 20:00 a aktuálne info + vstupenky v elektronickej podobe nájdete na http://www.obscure.cz

FB event: https://www.facebook.com/events/902007366487140

HELLYEAH! V prvý júnový piatok všetci do Randalu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *