Hardy part, Monument a nový album kapely Zachovajte Paniku

Kapela, ktorá sa nebojí experimentovať a mieša rockovú hudbu s prvkami elektroniky a rapu, v najbližších dňoch vydá svoj debutový album. Východniarska mladá krv s názvom ZACHOVAJTE PANIKU predstavila na začiatku mája svoj klip ku skladbe Monument. Prezrádza, akým smerom sa chce kapela vydať a hlavne to, že chalanov baví odlišovať sa od zvyšku scény, čo je v našich končinách veľmi žiadané.

„Každopádne sa môžete tešiť na nové pecky, z ktorých je Monument už vonku a niektoré ďalšie skladby už ľudia mohli počuť naživo. Názvy piesní budú zverejnené spolu s albumom na oficiálnej stránke kapely, a to 6. júna 2016 o 16:20. Ale môžeme prezradiť, že máme pripravených 10 songov a exkluzívne outro,“ prezrádza kapela.

Už sa objavil nový vizuál a pieseň s názvom Hardy part. Klip sa nesie v párty duchu a rovnako ako samotná pieseň je živý, dynamický a bláznivý. Ostáva nám len dúfať, že album bude plný kvalitnej muziky a zaujímavých kombinácií, pretože to je recept na úspech a spôsobenie aspoň malej paniky na scéne. O kapele bude ešte určite počuť, takže žiadnu paniku… Ak vás kapela oslovila, 10. júna nezmeškajte príležitosť na ich živé vystúpenie v Rock Cafe Bardejov, kde vystúpia spolu s From The Inside a L4ST.


Použité zdroje:
Foto: archív kapely

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *