Halestorm plánujú osláviť výročie vydania debutového albumu

Americká hardrocková skupina HALESTORM, založená súrodencami Lzzy Hale a Arejay Hale v roku 1997, plánuje osláviť 10. výročie od vydania ich prvého rovnomenného albumu Halestorm (2009). Album vyšiel pod záštitou labelu Atlantic Records v spolupráci s multi-inštrumentalistom Howardom Bensonom. Ten koordinoval kapely ako Sepultura, The All-American Rejects, Seether, Third Day, Theory Of A Deadman, Three Days Grace, Skillet a mnoho ďalších.

 

Ako povedala Lzzy Hale pre Louder: „Je to neuveriteľné, no za tých 10 rokov od vydania tohto albumu máme celkom dosť slušného materiálu, ktorý, žiaľ, nakoniec nevyšiel na svetlo sveta. Ide najmä o staré nahrávky, ktoré sme ešte nahrávali v garáži môjho otca. Stále sa k nim vraciame a snažíme sa ich oživiť tým, že sa ich pokúšame akosi skombinovať a vykúzliť z nich niečo… No niekedy je to nemožné.“

 

Kapela je známa tým, že je takmer nonstop na koncertnej šnúre a možno je práve toto jeden z dôvodov, prečo sa Lzzy zdá, že sú ako akosi časovo obmedzení. No ďalej speváčka dodala, že to o pár rokov bude štvrťstoročie, odkedy sú na scéne. Dovtedy by chceli splniť tento sľub pre svojich fanúšikov. A keď to chcú stihnúť, začať musia pomaly už teraz. 


Použité zdroje:
loudersound.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *