Guns N‘ Roses vraj nikdy nezneli lepšie

Veta, ktorá poteší každého, kto má kúpený lístok na niektorý z európskych koncertov (takmer) pôvodnej zostavy GUNS N‘ ROSES. Druhý gitarista Richard Fortus sa nechal počuť, že súčasná zostava kapely je pevnejšia a sústredenejšia ako kedykoľvek predtým.

 

Európska čast Not In This Lifetime Tour odštartovala 27. mája v Írsku a už o mesiac a pár dní, teda 4. júla, sa Axl, Duff a Slash zastavia spoločne v Prahe, 10. júla vo Viedni. „Toto turné prekonalo čokoľvek, čoho som bol predtým súčasťou. Kapela je pevnejšia, ako kedy bola a každý je extrémne sústredený. Je to česť byť toho súčasťou a niečo, na čo budem vždy hrdý,“ prezradil Richard Fortus pre Hot Press.

 

Pokračoval o Slashovi: „Najlepšia vec na ňom je, že sa neustále prekonáva. Skúša nové veci. Každú noc hrá inak a vždy siaha na nové výšky. Je veľmi inšpirujúce s ním hrať.“

 

Slash a Duff majú rovnaký prístup ako ja. V prvom rade hráš pre pieseň. Nie je to o nejakom type masturbatívnej ukážky tvojich schopností  – je to o práci spolu ako kapela,“ pokračuje o spolupráci s dvomi pôvodnými členmi kapely na turné, ktoré za rok zarobilo viac ako 230 miliónov dolárov. No nevynecháva ani speváka: „Nemyslím si, že táto kapela niekedy znela lepšie, ako znie teraz. Axl nikdy neznel lepšie,“ dodal Fortus. Tak čo, už sa neviete dočkať koncertov u našich susedov?

https://youtube.com/watch?v=VPoNOZM-wVM


Použité zdroje:
teamrock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *