Guns N‘ Roses idú v lete na americké turné

Patience… Len taký popis malo video, ktoré sa pred pár dňami objavilo na sociálnych sieťach na účtoch patriacich kapele GUNS N‘ ROSES alebo jej členov. V pätnásťsekundovom videu za zvukov pískania zo skladby Patience oznámili mestá svojho letného reunion turné.  

 

Rok 2016 je rokom návratu viac-menej pôvodnej zostavy Guns N‘ Roses. Slash s Axlom W. Roseom zakopali vojnovú sekeru, zobrali k sebe Duffa McKagana, pár členov z novej zostavy GNR, chvíľu všetkých fanúšikov ponaťahovali rôznymi náznakmi a nakoniec ohlásili svoju účasť na Coachella festivale. Následne na to pribudli dva aprílové koncerty v Las Vegas s predskokanom Alice In Chains, do ktorých ostáva už len niekoľko dní. 

Guns N‘ Roses idú v lete na americké turné
Guns N‘ Roses idú v lete na americké turné

Keď jeden z fanúšikov stretol Axla pred hotelom a odfotil sa s ním, spevák mu prezradil, že plánujú celé turné. Tejto informácie sa všetci chytili a čakalo sa už len na oficiálne oznámenie. To prišlo s videom, v ktorom je vypísaných 21 amerických miest, ktoré počas tohto leta kapela navštívi. Presné dátumy však známe ešte nie sú.

 

Týmto sa pravdepodobne vyvrátila aj „konšpiračná“ teória, ktorá sa svetom šírila posledné dni, a to že Axl by mal v AC/DC nahradiť Briana Johnsona. Cez leto bude mať dosť starostí so svojou kapelou. V mestách, kde bude mať ich letné turné zastávku, sa začali objavovať billboardy s názvami ich piesní. Nám ostáva len dúfať, že sa takéto billboardy začnú objavovať aj v Európe. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *