Grog krstil nový videoklip

Legendárna bohumínska kapela GROG, ktorá budúci rok oslávi 25. výročie existencie, pokrstila svoj nový videoklip Pod vlajkou z překřížených hnátPieseň pochádza z aktuálneho CD kapely Mona Lisa ze Stodolní. Role krstných otcov sa ujali Ota Váňa z Kabátu, Tonda Rauer z Harleja a Kristýna Sklenářová, choreografka a produkčná súťaže Dívka roku.

 

Krstilo sa štýlovo kvalitným päťročným rumom Pirates Grog pochádzajúcim z karibského ostrova Roatán, ktorý je známy svojou pirátskou históriou. Veľká párty, ktorú moderoval známy hudobný publicista Jarda Špulák, sa uskutočnila v hostinci Na Staré Sokolovně v Prahe. Grog tu všetkým prítomným zahral aj svoje najväčšie pecky, ale tentokrát netradične v akustickej podobe.

 

Režisér klipu David Beránek prítomným novinárom povedal: ,,Natáčení probíhalo v létě v Unhošti u Prahy nedaleko ruzyňského letiště a všichni jsme si jej velmi užili. Krásná děvčata (v klipu si rovněž zahrála finalistka Miss Czech Republic 2018 Denisa Czervoniaková), divoké nakladače a rockeři v akci, co více dodat. Na place panovala velmi přátelská atmosféra (a to nejen díky těm děvčatům). Jedinou drobnou komplikací byla přistávající letadla, která ovlivňovala práci s dronem, ale protože náš pilot dodržoval bezpečnostní pravidla, vše se obešlo bez incidentu.“ Za kamerou stál skúsený kameraman českej televízie Tomáš Kristin.

Grog krstil nový videoklip

A takto sa krstilo

Kapela Grog v súčasnosti hrá v zložení Marcel Blaha (spev), Martin Sitek (gitara), Mirek Satora (gitara), Honza „Valda“ Valuštík (basová gitara) a Roman „Malvin“ Horníček (bicie) a naživo ich môžete vidieť v povianočnom čase vo vyhlásenom pražskom rockovom klube Kain, kde zahrajú v piatok 28. decembra 2018 spoločne s hardrockovou bandou Black Bull.

 

Na budúci rok kapela chystá veľké oslavy svojho výročia v Bohumíně na tradičných pivných slávnostiach, kde si zahrajú v spoločnosti takých legend, ako sú Alkehol, Limetal a ďalší.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *