Good Charlotte zahrajú najväčšie hity prvýkrát na Slovensku

Jedna z najslávnejších punkrockových kapiel novej vlny GOOD CHARLOTTE zahrá 13. augusta prvýkrát na Slovensku. Celebritné dvojičky Benji a Joel Madden predstavia s kapelou v pôvodnej zostave program zložený výlučne z najväčších hitov skupiny z celej kariéry.  Fanúšikovia sa môžu tešiť na skladby ako The River, Lifestyl Of Rich And Famous, The Anthem, I Don’t Wanna Be In Love, Keep Your Hands Of My Girl a mnohé ďalšie.

 

Vstupenky na koncert, ktorý sa bude konať v bratislavskej Refinery gallery, sa začnú predávať v piatok 24. mája. Organizátori upozorňujú návštevníkov, že len vstupenky zakúpené cez listocheck.sk a s uvedeným skutočným menom držiteľa sú platné.

 

Kapela Good Charlotte vznikla v roku 1996 v americkom mestečku Waldorf. Zakladateľmi sú bratia – dvojičky Benji a Joel Maddenoví – ktorí ako frontmani pôsobia v skupine dodnes. Good Charlotte sa po niekoľkoročnej prestávke vrátili na hudobnú scénu veľkým comebackom v roku 2016 v pôvodnej zostave a odvtedy valcujú nielen všetky svetové festivaly, ale hrávajú koncerty v najväčších kluboch po celom svete. Na konte majú 7 radových albumov aj výberovku najväčších hitov. A práve najväčšie hity a prierez celou doterajšou kariérou zahrajú aj počas svojej slovenskej premiéry v Bratislave.

 

AKTUALIZÁCIA 10.7.2019: Kapela zrušila európste turné, a teda aj koncert v Bratislave. Cena za vstupenky kupované cez Listocheck bude vrátená.

https://youtube.com/watch?v=vYhjOly2NS0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *