God Is An Astronaut vytvorili v Bratislave vesmírnu atmosféru (fotogaléria)

Boh je astronaut. Ak veríte tomuto tvrdeniu, 1.októbra sme sa videli v MMC v Bratislave. Poprípade sa 2. októbra uvidíme v košickej Tabačke. Samotní írski astronauti si vyberali svoje supporty pre oba slovenské koncerty, v Bratislave sa predstavil Lukáš Bulko aka ALAPASTEL. Svojou ambientnou elektronikou z debutu Hidden For The Eyes dokonale navodil vesmírnu atmosféru. Pre úplnosť, v Tabačke bude návštevníkov zahrievať rovnako domáci Dead Janitor.

 

GOD IS AN ASTRONAUT navštevujú podtatranskú Európu takmer pravidelne a rovnako nás nevynechali ani v rámci svojho Epitaph European Tour. Niečo cez 200 veriacich si užívalo duchovnú rockovú atmosféru. Neveril by som, že niekedy takú vetu použijem. Ale ak spojíme Hviezdne vojny s kázňami amerických šoukazateľov a doplníme pritvrdeným Pink Floydom, odpustia mi azda odborníci na metafory, ale naozaj som mal taký pocit.

 

Štvorica pánov na pódiu bez zbytočných slov predstavila nielen aktuálny album, ale aj staršie kúsky. Koncert samotný ste si mohli užívať na viacero spôsobov. Videl som veľa ľudí s privretými očami hrajúcich na vzdušných gitarách. Dosť návštevníkov len ledabolo posedávalo po kútoch a rozjímalo. Svetelná šou bola naozaj hodná návštevy z vesmíru, takže okrem bubienkov si užívali aj sietnice.

Ak máte do Košíc cestu, ale aj ak ju nemáte, spravte si. Čaká vás príjemný večer v rozjímavej atmosfére.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *