Gitaristu Cannibal Corpse zadržali. Ohrozoval susedov aj políciu, v dome mal vojenskú muníciu

Pat O‘ Brien, gitarista kapely CANNIBAL CORPSE, bol 11. decembra zadržaný floridskou políciou. Pat sa totiž vlámal k svojim susedom, ohrozoval ich a následne bežal oproti policajtovi s nožom v ruke. Medzitým jeho dom zhorel. Našli sa v ňom vojenské plameňomety.

 

Gitarista bol na mieste zadržaný a obvinený z útoku smrteľnou zbraňou na verejného činiteľa a z vlámania sa do domu a útoku na jeho obyvateľov. V pondelok v noci sa totiž vlámal do domu, zatiaľ čo v ňom boli dvaja ľudia. Keď ho konfrontovali, O’Brien vraj ženu odstrčil a utiekol von. Privolaná polícia ho našla, ako sa skrýva za plotom. Pat sa však bránil spolupráci s policajtmi a rozbehol sa voči jednému z nich s mávaním nožom v pravej ruke.

 

V tom čase sa hasiči snažili uhasiť horiaci dom neďaleko tohto incidentu. Prácu im však sťažilo množstvo výbušnej munície, ktorá sa v horiacom dome nachádzala. Polícia potvrdila, že dom patrí zadržanému.

 

Pat bol na druhý deň predvedený pred sudcu na vypočutie v protisamovražednom oblečení. Sudca určil kauciu 50 tisíc dolárov. Fanúšikovia sa začali na kauciu zbierať v crowdfoundingovej kampani.


Použité zdroje:
loudersound.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *