GET OUT OF THE HOUSE Tour pánov z The Dead Daisies zavíta aj do Bratislavy

Posledné mesiace boli ťažké, mnoho z nás bolo zavretých ako v klietke a väčšina z nás nebola na poriadnom živom koncerte dlho-predlho. Tešte sa teda na 13. februára 2021, The Dead Daisies zahrajú v bratislavskom MMC klube!!!  
 
The Dead Daisies začne rok 2021 vo veľkom štýle, a to konkrétne turné Get Out Of The House Tour, aby nám predstavili nový line-up a zároveň potešili fanúšikov, ktorým nehrali naživo od roku 2018!  
 
“Nemohli sme Vám zahrať v roku 2020, ale už sa nevieme dočkať toho, ako Vás uvidíme budúci rok na našom Get Out Of The House Tour. Budeme hrať všade na planéte, kde to len bude možné. Láska je odpoveď a hudba je liek, tak poďme spolu zažiť rock n’ roll,” hovorí Glenn Hughes.
 
Presné dátumy niektorých koncertov ešte čakajú na svoje potvrdenie, no kapela plánuje hrať vo Veľkej Británii, Japonsku a po Európe, kde sa predstavia vo veľkých halách a na amfiteátroch.
 
To však nie je všetko! Fanúšikovia v USA, Kanade, Austrálii a v Južnej Amerike nemusia zúfať: The Dead Daisies zavítajú v roku 2021 aj do týchto lokalít!
 
Zostava je nasledovná: Glenn Hughes (Deep Purple, Black Country Communion, mimochodom člen Rock & Rollovej Siene Slávy), Deen Castronovo za bicími (Journey, Bad English, Hardline), gitarový virtuóz Doug Aldrich (Whitesnake, Dio) a ďalší gitarista David Lowy (Mink, Red Phoenix).

Pripravovaný album – Holy Ground – produkoval Ben Grosse v La Fabrique Studio na juhu Francúzska a kapela ho plánuje vydať v januári 2021.
 
Ako špeciálny hosť na turné bude anglická kapela Those Damn Crows.
 
 

GET OUT OF THE HOUSE Tour pánov z The Dead Daisies zavíta aj do Bratislavy

13. február 2021 sa v MMC koná koncert z Get Out Of The House Tour skupiny The Dead Daisies

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *