Gene Simmons už nechce urobiť ďalší album

Ťažko povedať, či sa fanúšikovia legendárnych KISS ešte niekedy dočkajú nového albumu alebo nie, no ich basgitarista Gene Simmons by myšlienkou, že by sa také niečo mohlo stať, jednoznačne nebol nadšený. Nerád by totiž vydával nasledovateľa Monster.

 

Naposledy KISS vydali album v roku 2012 pod názvom Monster. Ďalšieho sa už ale zrejme nedočkáme. Simmons tvrdí, že je príliš zložité nájsť si čas na nahrávanie nového materiálu a vraj by to zrejme ani veľmi nemalo zmysel, keďže by si ho aj tak nakoniec ľudia nelegálne stiahli z internetu, čím by ho ukradli.

 

Simmons sa vyjadril pre Canton Rep: ,,Máme plné ruky práce s turné po celom svete a hoci to ľudia v Amerike asi nevedia, ale práve sme sa vrátili z Japonska a v máji ideme do Európy. Jednoducho je ťažké nájsť si šesť mesiacov na to, aby sme si sadli a nerobili nič iné, len pracovali na nahrávke. Nie som naklonený tomu, aby sme sa do toho pustili, išli si zodrať zadok pri práci, aby sme urobili niečo, na čo by sme boli hrdí a nakoniec všetkých nechali, aby si to ukradli a stiahli, a posúvali ďalej. To nie je nič pre mňa.“

 

Stále môžeme ale dúfať, že si to Simmons rozmyslí a dočkáme sa albumového pokračovateľa.


Použité zdroje:
teamrock.com
Foto: howlandechoes.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *