Gate Crasher predstavujú nový videoklip Mrtvá

Brnenská skupina Gate Crasher prichádza s novým videoklipom s názvom „Mrtvá“. Z aktuálneho albumu Bitterfly je to druhý videoklip v poradí.

Klip je zostrihom zo záberov zachytených počas vystúpenia skupiny na festivale Euro Bike Fest. Realizácie sa ujal režisér Jan Hubáček. Zverejnenie videa ku skladbe Mrtvá je pre fanúšikov pravdepodobne prekvapením, pretože skupina pôvodne na leto avizovala iný singel.

„Pôvodným plánom bolo natočiť videoklip pre skladbu Ego, ktorá je druhým vybraným singlom z nového albumu. Pre nedostatok času sme museli natáčanie odložiť a Ego sa bude nakrúcať až v auguste alebo v septembri. Honza Hubáček, ktorý je autorom minulého klipu Stále hledám, mal k dispozícii zábery skladby Mrtvá z festivalu Euro Bike Fest a navrhol, aby sme na leto pre fanúšikov pripravili tento klip, ako náhradu za sľúbené Ego. Nám sa ten nápad zapáčil, a tak sme sa do toho pustili.“ vysveľuje Ondra Novák, frontman Gate Crasher.

Skupina Gate Crasher v súčasnej dobe predstavuje album Bitterfly na festivaloch. Túto sezónu ich môžete vidieť napríklad na Rock For People, Masters Of Rock, Basinefirefeste, Open Air Music Fest Přeštěnice, Motonálete v Nikolčiciach a inde.

Původním plánem bylo natočit videoklip na písničku Ego….

Tretí štúdiový album bol vydaný na jeseň v roku 2012. Krstnými rodičmi sa stali Marta Jandová, Tomáš Hrbáček a František Furch. Skupina Gate Crasher má za sebou okrem iného aj „predskakovanie“ veľkým menám ako Aerosmith, Ozzy Osbourne, Iron Maiden, Korn alebo Die Happy.

Klip k skladbe Mrtvá, mal premiéru len pred pár hodinami a rocker.sk je prvým zo slovenských médií, ktoré o tejto udalosti informujú.

Ak sa chcete o skupine Gate Crasher Dozvedieť viac, sledujte ich na Facebooku, Bandzone alebo Youtube.

http://www.gatecrasher.cz
http://bandzone.cz/gatecrasher
http://www.facebook.com/GateCrasherBand
http://www.youtube.com/onovako

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *