Gamma Ray dobyjú Lučenec

Vrcholom jesene bude slovenský koncert 25 rokov GAMMA RAY – BEST OF THE BEST – PARTY TOUR 2015  špeciálny hosť SERIOUS BLACK + DRAGONY už 7. novembra. Heavy metal z Hamburgu na čele so spevákom a gitaristom Kaiom Hansenom už dlho burcuje svojou hudbou svet. Kai Hansen je taktiež nazývaný praotcom európskeho heavy/speed metalu.

Vypredané koncerty v USA, Kanade, Južnej Amerike, Ázii a po celej Európe, účasť na  najslávnejších festivaloch na svete, ktoré poskytujú všetko, čo k perfektnej show patrí. Na javisku sú GAMMA RAY proste sila! Základy ich zúrivých koncertov sú viac ako dve desiatky nahrávok, vrátane jedenástich štúdiových albumov, niekoľko živých diskov, DVD, EPS a singlov, ku ktorým skupina pravidelne natáčala videoklipy s vysokou kvalitou. Niet teda divu, že počet fanúšikov stále rastie a bezpochyby ich bude na turné tejto kapely množstvo. V Lučenci to bude jediný odohraný koncert na Slovensku. Gamma Ray oslávia svoje narodeniny a vy môžete oslavovať spolu s nimi.

Hviezdni SERIOUS BLACK vydali tento rok album As Daylight Breaks a vtrhli prekvapivo do niekoľkých európskych hitparád. Ale vlastne ani nie prekvapivo, pretože za touto All stars „sebrankou“ sa schovávali Thomen Stauch (bicie, ex-Blind Guardian) a Roland Grapow (Masterplan, ex-Helloween…) a album, ktorý dali dokopy, je pravou pochúťkou pre melodických heavy metalistov. 

Gamma Ray dobyjú Lučenec

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *