Galadriel pokrstia nový album

Slovenskí darkmetalisti GALADRIEL tento rok oslávili 20 rokov svojej existencie a pri tejto príležitosti vydali špeciálne EP Lost In The Ryhope Wood.  Teraz nadišiel čas osláviť výročie a pokrstiť toto aj na Slovensku. A tak GALADRIEL zavítajú začiatkom novembra do troch miest – Bratislavy, Banskej Bystrice a Košíc.

 

Spoločnosť im budú robiť dve žánrovo príbuzné kapely. Prvou z nich sú rumuni GOTHIC, ktorí patria k tomu lepšiemu, čo ponúka transylvánska scéna. Majú za sebou už 22 rokov, počas ktorých získali množstvo ocenení, odohrali stovky koncertov a majú teda množstvo skúseností. Najvýraznejším úspechom bola účasť na festivale Wacken Open Air v roku 2012, kam sa dostali ako víťazi národnej súťaže Wacken Metal Battle. Určite si nenechajte ujsť ich vystúpenie.

 

Druhým hosťom sú domáci APRIL WEEPS. Táto kapela, ktorá svoj gothic metal miesi s rôznymi ďalšími žánrami, už patrí na Slovensku k tým zabehnutejším menám a častou koncertnou aktivitou vypilovali svoj živý prejav na výbornú úroveň. Rozhodne je to jeden z prísľubov slovenskej scény do budúcna.

 

Táto trojica kapiel sa predstaví vo všetkých troch mestách (BA – 5. 11., BB – 6. 11. a KE – 7. 11.) a postará sa o silný zážitok s nezabudnuteľnou atmosférou.

Galadriel pokrstia nový album

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *