Fruit n Beef na jar prichádzajú s klipom „Jar“

Fruit n Beef je štvorčlenná rocková kapela zo Santa Barbary, v ktorej ovocie predstavujú šťavnaté ženské vokály a hovädzie ťažké riffy a drsné bicie. Teraz majú nový klip.

Prvé kroky kapela absolvovala na rodnom Slovensku, no po piatich rokoch odišli do zahraničia, kde neskôr, v štáte Texas, začali po obnovení pracovať na novej hudbe.

Táto pomerne živá, mne veľmi sympatická kapelka sa venuje prevažne live vystúpeniam, ale i napriek tomu sa v roku 2013 zasekli v nahrávacom štúdiu a na svetlo sveta sa dostáva prvé EP pod názvom „Into the light“, ktorý bol nahrávaný v štúdiu Playback rovnako ako singel „Roar“ od Katy Perry.

Na tomto EP sa nachádzajú 4 songy, medzi ktorými je aj pieseň „Jar“, na ktorú bol zostrojený, môžeme povedať ešte horúci, videoklip. Na obľúbenom kanáli YouTube sa objavil 28. marca.

Posúďte sami kvalitu Fruit n Beef a v komentároch nezabudnite vyjadriť svoj názor, potešíte tým nielen nás, ale i kapelu. Viac info o tejto slovensko-americkej formácii sa dočítate v našom staršom článku alebo na homepage Fruit n Beef.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *