Frontman Iron Maiden osobne predstaví svoju knihu aj v Prahe

Na BRUCEA DICKINSONA sme zvyknutí ako na speváka metalovej legendy Iron Maiden či ako pilota. No ako spisovateľa? Bruce sa českému publiku prvýkrát predstaví v netradičnej úlohe – v rámci večera hovoreného slova predstaví svoju autobiografiu What Does This Button Do?. A bude aj odpovedať na otázky z publika.

 

Dickinson si užil neobyčajný život nielen na pódiu, ale aj mimo neho. Okrem speváka a frontmana je aj letecký pilot a kapitán, letecký podnikateľ, majiteľ pivovaru, motivačný rečník, filmový scenárista, spisovateľ, rozhlasový moderátor, televízny herec a medzinárodný šermiar.

 

Knihu What Does This Button Do? vydal v roku 2017 a predstavil ju na viacerých verejných čítaniach vo Veľkej Británii. Večer s Bruceom Dickinsonom sa však už vyvinul v plnohodnotnú one man show podobnú stan-up komikom.

 

Viac ako dvojhodinový večer je rozdelený do dvoch častí. Autor počas neho humorne predstaví svoju umeleckú kariéru a tým aj obsah knihy. Potom nasledujú otázky z publika, ktoré sú niekedy naozaj bláznivé a Bruce na ne odpovedá improvizovanými, no pohotovými odpoveďami, ktoré z akcie urobia naozaj zábavný večer. S Bruceom Dickinsonom sa môžete stretnúť v intímnom prostredí Malej sály pražského O2 Universa už 25. októbra. Vstupenky budú v predaji od 14. júna.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *