Freedom Call a Definition v Lučenci

Agentúra EPG a mesto Lučenec prinášajú fanúšikom výbornej rockovej a heavymetalovej muziky stálicu európskej scény – mimoriadne obľúbenú nemeckú kapelu FREEDOM CALL.

Po trištvrte roku, kedy sa Freedom Call predstavili s novým albumom Beyond v Košiciach, prichádzajú potešiť svoju základňu na strednom Slovensku. S albumom, s ktorým hlásia návrat ku koreňom, s navrátivším basgitaristom Ilkerom Ersinom a obrovským množstvom energie, sa kapela naďalej teší stále väčšej priazni fanúšikov nielen v Európe. Freedom Call sú práve v prvej časti Európskeho turné Light Over the Beyond Tour 2015, a ponuku na hranie na Slovensku nedokázali odmietnuť!

Na Slovensku hrali už v rokoch 2004 v Martine, 2006 na Ružinej a na troch skvelých akciách spolu s Gamma Ray v roku 2010 (Prešov, Žiar nad Hronom a Bratislava). Je preto jasné, že fanúšikovská základňa tejto power metalovej formácie nečíta len stovky, ale pár tisíc hudobných nadšencov.Pripravte sa, Freedom Call odohrajú 90 minútový koncert!

Zatiaľ potvrdeným hosťom budú lučeneckí progresívno-metaloví Definition a počíta sa ešte s jednou kapelou k tomu. Preto bude večer o takmer troch hodinách skvelej muziky, na ktorú sa proste treba prísť pozrieť, či už ako aktívny fanúšik skandujúci na ploche, alebo vychutnať si akciu z javiska. My vieme, že po prvej skladbe to na ploche pod pódiom ožije a skončí to až s posledným tónom koncertu. 

A aby bolo dobrých správ viac, vstupné bude štartovať na sume 10,- €, posledné dva týždne predaja
bude 11,- €. Vstupenky na koncert kúpite v sieti Ticketportal a v bežných predpredajoch mesta Lučenec.

Freedom Call a Definition v Lučenci

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *