Four Horsemen Tour aj na Slovensku!

Po úspešnom minuloročnom apokalyptickom ťažení štyroch jazdcov na území Českej republiky sa snažia expandovať aj na pódiá nášho štátu.

Na FOUR HORSEMEN TOUR 2014 sa predstavia aj SECRET OF DARKNES, ktorí si zahrali po boku známych kapiel ako SEPULTURA alebo PRO-PAIN na zahraničných pódiách v Nórsku a v Nemecku. 

Ďalej to budú NAHUM, ktorí nie sú na FOUR HORSEMEN žiadnym nováčikom a objavili sa i na prvom ročníku tejto metalovej tour.

Po veľkých zmenách v kapele, opäť v plnej sile, ako sami tvrdia, predvedú svoje thrash-metalové umenie páni z kapely UNBORN, ktorí stihli rozvíriť metalovú hladinu aj v Nemecku. 

Štvoricu apokalyptických jazdcov uzatvára slovenský reprezentant, SUBURBAN TERRORIST, ktorému rovnako nie sú cudzie zahraničné dosky metalových pódií.

Pre našinca sú dôležité koncerty, ktoré sa odohrajú na našom území, a to konkrétne 2. mája v Žiline a 3. mája v Trenčíne. V Retro klube sa zároveň môžete tešiť na hosťa CALL THE MASSES a v Klube Lúč sa k nim pridá kapela PORFYRIA.

Viac info o kapelách a akcii nájdete na týchto stránkach:
http://www.facebook.com/events/468978379891807
http://bandzone.cz/fan/fht
http://bandzone.cz/secretofdarkness
http://bandzone.cz/nahum
http://bandzone.cz/unborn
http://bandzone.cz/suburbanterrorist

Spolu s organizátormi FOUR HORSEMEN TOUR sme pre čitateľov rocker.sk pripravili súťaž o dve vstupenky. Na víťaza necháme výber, do ktorého slovenského mesta z tour sa pôjde zabaviť. Odpovedajte v termíne od 8.4.2014 do 25.4.2014

Four Horsemen Tour aj na Slovensku!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *