Four Faces si nemienia dávať servítku pred ústa

Momentálne trojčlenná skupina pochádzajúca z malej obce Hoste neďaleko Trnavy mieri poriadne vysoko. Hoci FOUR FACES vznikli iba pred štyrmi rokmi, už majú čo-to na konte.

 

Zostava suverénne patrila medzi finalistov minuloročnej Rockovej Maturity. Hrajú metalcore/melodic metal a ide im to veľmi dobre. Nepatria medzi tých, čo spievajú v angličtine, ale držia sa rodnej slovenčiny a možno aj to je taká ich plusová hodnota.

 

V aktuálnej zostave sú iba traja členovia, keďže kapela momentálne prechádza personálnymi zmenami. Hľadajú nového basgitaristu. Chalani sú ale veľmi šikovní, takže zrejme nepotrvá dlho, kým vyplnia prázdne miesto za basou.

 

Nemajú síce zatiaľ na konte žiadny album, avšak môžu sa pochváliť hneď niekoľkými singlami. Posledný dali von začiatkom tohto mesiaca a nesie názov N.N.V.D.M..

Na pozitívne ohlasy fanúšikov reagoval Ľudo, spevák kapely: Veľmi nás teší pozitívny ohlas na našu kapelu nielen od divákov na koncertoch, ale aj od odborníkov na Rockovej Maturite či Cibula feste. A aj práve preto sme sa rozhodli nenechať nič na náhodu a pri realizácii nových skladieb sme sa obrátili na Jimiho Cimbalu z Randal Group production. V skladbe N.N.V.D.M. si zrovna servítky pred ústa nedávame, ale v tom je práve jej pointa – čo na srdci, to na jazyku.”

 

Ktovie, možno práve táto ich kvalitne podaná úprimnosť je dôvodom, prečo sa stále viac a viac popularizujú, čo si jednoznačne zaslúžia. A určite o nich ešte budete počuť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *