Foo Fighters nezostali svojej povesti nič dlžní a „trollujú“ internet o ich možnom rozpade

Možno ste v posledných dňoch zachytili isté špekulácie o rozpade FOO FIGHTERS a sólovej dráhe frontmana Davea Grohla, ktoré riešili najväčšie rockové a metalové časopisy sveta po Grohlovom sólo vystúpení na Oscaroch. Včera, teda 2. marca, sa na oficiálnej facebookovej stránke kapely objavil status o veľkom vyhlásení, ktorý len pridal vietor do plachiet konšpiráciám, špekulantom a v istom zmysle podporoval zvesti. To by však neboli FF, aby situáciu nepoňali vo veľkom štýle, humorne a s pre nich typickým prehľadom. Avizovaný deň prešiel a svet sa dočkal sľúbeného rozlúsknutia situácie v podobe 7-minútového videa, ako sa veci majú. 

To začína titulkami časopisov a internetových magazínov o možnom rozpade kapely, do čoho sa pripája vyjadrenie bubeníka Taylor Hawkinsa o ostatných členoch. O niekoľko sekúnd nás kamera zavedie ku Grohlovi, ako sa radí o svojej sólovej kariére, kde nebude musieť hrať na žiadne hudobné nástroje, celá hudba pôjde len z boxu a na všetko mu postačí 1 prst. Ako sa však ukáže, nie je to celkom pravda, pretože prstov musí na klávesoch použiť viac. Kým sa Dave snaží v štúdiu udržať plamienok svojej slávy z Oscarov a vyťažiť zo svojej začínajúcej sólovej dráhy maximum, ostatní členovia kapely nezaháľajú a spolu hľadajú nového speváka. Padajú mená ako Gwen Stefani, Justin Bieber či Phil Collins.

Foo Fighters nezostali svojej povesti nič dlžní a

Samozrejme, že nové Daveove piesne nie sú len tak o hocičom a v texte spieva čisto na svoje „tričko“, nechce sa vzdávať svojej slávy a v podstate ani nevie, koľko členov FF mali. „And now I’m free to be me, just me, not those other three or four or how many more,“„don’t want to give too much away with the cameos, but it’s a hilarious choice. Opäť a znova dostali všetci jasnú odpoveď, ako sa veci majú a že pauza v podaní Foo Fighters určite neznamená rozpad. Kapela sa aspoň môže venovať podobným zábavkám a baviť fanúšikov poctivým internetovým „trollingom“.

Foo Fighters nezostali svojej povesti nič dlžní a

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *