Foals cez leto navštívia aj Bratislavu

Na konci školského roka sa v Bratislave predstavia britskí indie-rockeri FOALS. Jedna z najlepších súčasných alternatívnych kapiel predstaví slovenskému publiku aktuálny album What Went Down doplnený o svoje známe hity z predošlých albumov. 

27. júna odohrajú koncert v klube MMC. Partia hudobníkov z Anglicka na čele s charizmatickým spevákom Yannisom Philippakisom tvorí pestrú hudobnú zmes s vyváženým pomerom gitár a elektroniky. Doposiaľ získali množstvo prestížnych ocenení. Kapela je okrem iného známa aj svojimi energiou nabitými koncertmi, na ktorých sa zaručene nikto nenudí.  

„V bežnom živote sa bojím výšok, ale keď som na pódiu, prejaví sa vo mne iná osobnosť,“ priznal spevák prednedávnom. Záujem o koncerty Foals dokazujú vypredané haly na prebiehajúcom turné po celom svete, ale aj skutočnosť, že budú tento rok headlinerom druhého dňa na Reading a Leeds Festivale.

V britskom rebríčku UK Chart bodovali Foals svojou novinkou What Went Down na treťom mieste. Na jeho vzniku spolupracovali s producentom Jamesom Fordom, ktorý sa podieľal aj na nahrávkach kapiel ako Arctic Monkeys či The Last Shadow.

Bratislavský klub MMC však ponúkne odlišnú atmosféru ako minuloročný koncert na Grape. „Kapela bude doslova na dosah ruky. Navyše, ak ste už zažili niektorý z ich koncertov, viete, že Yannis často schádza medzi fanúšikov počas koncertu,“ pozýva na koncert Michal Očovan z ProMusic, ktorý Foals prináša po roku opäť na Slovensko. Lístky sú už v predpredaji v sieti Ticketportal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *