Fleshgod Apocalypse chystá v máji na Slovensku tri koncerty – ZRUŠENÉ

Máj je síce ešte ďaleko, ale už teraz vieme, že bude s prívlastkom kráľovský. Kráľovský preto, lebo jedna konkrétna kapela k nám príde predstaviť svoj album s názvom King a zároveň preto, že si ich budeme môcť pozrieť na troch miestach, na troch koncertoch.

 

Ide o kapelu FLESHGOD APOCALYPSE. Tech/symphonic deathmetalová pätica z talianskej Perugie sa dala dokopy pred desiatimi rokmi v roku 2007. K žánrovému zaradeniu prišli svojou špecifickou hudbou, kde sa prelína vážna hudba s deathmetalovými riffmi gitár a besnením bicích, growl so zborovým spevom. Kapele začiatkom februára 2016 vyšiel už spomínaný, v poradí štvrtý štúdiový album vo vydavateľstve Nuclear Blast .

 

Po festivalovom lete sa ho rozhodli predstaviť aj na klubových akciách. U nás vystúpia v bratislavskom klube Randal v stredu 3. mája. Na druhý deň, 4. mája, si to namieria so srdca Slovenska Banskej Bystrice, kde sa to uskutoční v Urban Spote. Víkend načnú na východe krajiny v košickom Collosseu, kde vystúpia 5. mája.

————————————————————————————————————————————————————–

AKTUALIZÁCIA 2. 5. 2017: Slovenské koncerty Fleshgod Apocalypse sú zrušené.

Kapela a organizátor poskytli stanovisko:
KAPELA – Kvôli niektorým nepredvídaným logistickým okolnostiam musíme zrušiť koncerty Fleshgod Apocalypse na Slovensku, ale pre všetkých fanúšikov máme dobré správy. Kapela sa vráti do vašej krajiny na More Than Fest 2017.

EPG – Kvôli vzniknutým starostiam, rýchlemu riešeniu a nahradeniu tejto nepríjemnosti sme akčne našli náhradný termín pre Fleshgod Apocalypse. Na Slovensku sa v plnej sile objavia 17. augusta a v deň ich hrania ešte zahrajú aj legendárni Overkill, Steve Harris British Lion, domáci Horkýže Slíže, Alkehol z Čiech a kapela, ktorú vítame na MTF prvýkrát od roku 2003 – Firewind. Čo sa týka fanúšikov, nebudú ukrátení ani o svoje financie, pretože so vstupenkou na Fleshgod Apocalypse a v prípade, že nevrátia vstupné v mieste zakúpenia, môžu ísť na prvý deň festivalu s touto vstupenkou. Trojdňovú si môžu doplatiť aj na mieste v pokladni festivalu. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *