Flesh Party Open Air Fest 2015 plný šialencov aj tento rok

Druhé Open Air pokračovanie svätej veselice Flesh Party nebude nuda ani tento rok. 30 brutálnych a najšialenejších kapiel prevažne z Európy počas dvoch dní na skvelom a odľahlom mieste spolu s bazénom a toboganom grátis. Čo viac treba?

Akcia sa bude konať v termíne od 19. do 21. júna v seredskom kempe a aby sme vás trošku navnadili, spomenieme zopár kapiel, ktoré už potvrdili svoju účasť: Dead Infection, Fleshless, Dogma Inc, Gutalax, Mortally Infected, Profanation, Suburban Terrorist, Beheaded, Attack Of Rage, Abortion, Congenital Anomalies, Obliterate, Parental Advisory a tak ďalej.

Ale kapelami to nekončí. Kemping bude pre návštevníkov zdarma, a nasťahovať sa môžete už vo štvrtok popoludní. Priamo v kempe bude zabezpečené aj parkovanie, a rovnako bude bezplatné. Ak neviete, čo s vašimi deťmi, pokojne ich vezmite so sebou – tie do 12 rokov nemusia platiť vstupné.  

A keď sme už pri cenách lístkov, dospelého jedinca to bude stáť 20 eur v predpredaji a 25 eur na mieste. Vstupenka len na jeden deň vyjde na 15 eur. Pre zakúpenie vstupenky vopred je potrebné zaslať e-mail na fleshpartyfestival@gmail.com s uvedením počtu vstupeniek, mena, na ktoré ich chcete rezervovať a zvolený spôsob platby (bankovým prevodom alebo paypal).

Nebudú chýbať ani stánky s občerstvením, a čo by to bolo za festival, keby na ňom nebolo pivo… Už teraz vieme, že jeho cena bude 1,10 euro.

Aktuálne info nájdete v evente na https://www.facebook.com/events/1465841400346464

Flesh Party Open Air Fest 2015 plný šialencov aj tento rok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *