Five Finger Death Punch predsa v Prahe s Ivanom?

Keď sme si už všetci mysleli, že Ivan Moody tak ľahko z odvykačky nevylezie a FIVE FINGER DEATH PUNCH budú musieť teraz turné dokončiť bez neho, prišlo vyhlásenie od samotného frontmana. A vyzerá to dobre. Aspoň na teraz.

 

Pred časom sa veľa hovorilo o Ivanovom vyčíňaní, po ktorom nasledovalo opätovné dočasné odlúčenie od kapely na liečbu a zaskakovanie Tommym Vextom. Avšak Ivan po nie až takom dlhom čase poskytol oficiálne vyhlásenie, ktoré sa objavilo na Facebooku FFDP, kde sa vyjadril, že by už koncom augusta mohol byť naspäť na pódiu. Znamenalo by to jeho účasť aj na pražskom koncerte.

 

Moody tvrdo bojuje, aby sa čím skôr vrátil na pódium k svojim bratom z FFDP minimálne na druhú polovicu turné. Čelí však silným démonom, s ktorými bojoval väčšinu života. A takto vyzerala jeho emóciami nasýtená správa: ,,Všetkým fanúšikom Five Finger Death Punch: Chcel som vám napísať všetkým a vyjadriť svoju hlbokú ľútosť, že som nebol schopný dokončiť posledné koncerty na letnom európskom turné. Som v liečebnom zariadení zameranom na problémy so závislosťami, ktoré sa mi plietli do všetkého v živote. Mám vás rád, ľudkovia, a mám rád svoju kapelu… To je to, čo robím a nedokážem si bez toho predstaviť život. Som stopercentne upísaný tomu, aby som sa uzdravil, nech sa môžem vrátiť naspäť na pódium s Five Finger Death Punch. V tomto momente MÁM NAŠLIAPNUTÉ NA TO, ABY SOM SA S POMSTOU VRÁTIL KU KAPELE v Springfielde v Illinois, keď začneme druhú polovicu nášho severoamerického turné. Mojím zámerom je spievať na každom jednom budúcom koncerte, na ktorý sme upísaní v Severnej Amerike i v Európe. Nemôžem sa dočkať, kedy toto všetko hodím za seba a pohnem sa vpred. Rád by som poďakoval Tommymu Vextovi za to, akú dobrú prácu odvádzal za mňa, kým som bol preč. Rád by som poďakoval svojim bratom vo 5FDP za to, že ma podporovali v týchto ťažkých časoch. Prešli sme si peklom a nezastaví nás to. Tiež by som rád poďakoval rodine a priateľom, že stáli pri mne, kým som sa staral o svoje zdravie. Ale najdôležitejšie je, že by som chcel poďakovať vám, fanúšikom, za vašu neochvejnú podporu, kým sa dávam dokopy. Nebol to pre mňa ľahký rok, ale vaša podpora a pozitivita ma poháňa vpred. Knuckleheads, vidíme sa 19. augusta! Ivan Moody“ Počkajme si teda, čo bude a či Ivan naplní sľub, že sa s fanúšikmi opäť vidí už v auguste. 


Použité zdroje:
Foto: teamrock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *