FIVE FINGER DEATH PUNCH & PAPA ROACH spolu na jednom pódiu

Desiatky singlov bodujúcich v rôznych rebríčkoch, milióny video streamov a fanúšikovia po celom svete – minimálne tieto veci spájajú kapely Five Finger Death Punch a Papa Roach. Teraz spolu vyrážajú na turné po Európe.

„Do začiatku turné bude náš nový album „Got Your Six“ už na svete. Je to doteraz naša najlepšia nahrávka, v podstate taká betónová tehla heavy metalu, takže už sa nemôžeme dočkať, kým niektoré skladby predstavíme fanúšikom. Večer čo večer to bude poriadny nářez,“ hovorí gitarista Five Finger Death Punch (FFDP) Zoltan Bathory.

Jacoby Shaddix, spevák Papa Roach, dodáva: „Sme nadšení a tešíme sa, až to s našimi bratmi z FFDP poriadne rozbalíme! Papa Roach vás zmetú!“

Obe kapely iba nedávno spustili kampaň, v ktorej môžu fanúšikovia vybrať zastávky turné, do ktorého sa okrem iného dostala aj susedná Praha.

FFDP čoskoro predstavia nový singel, „Jekyll and Hyde“, ktorým ohlásia vydanie dlho očakávaného albumu „Got Your Six“, šiesteho v poradí. Dátum „narodenia“ naplánovali na 28. augusta.

Papa Roach vydali začiatkom tohto roka ôsmy štúdiový album „F.E.A.R.“ a len nedávno im vyšiel singel „Gravity“.

FIVE FINGER DEATH PUNCH & PAPA ROACH spolu na jednom pódiu

Ako support sa na turné predstaví kapela Devil You Know, čo je vlastne nová zostava okolo Howarda Jonesa z Killswitch Engage. K tomu prirátajte gitaristu Francesca Artusata (All Shall Perish) a bubeníka Johna Sankey (ex-Fear Factory) a dostanete celkom pekný výsledok. Minulý rok im vyšiel debutový album The Beauty of Destruction a na ďalšom sa intenzívne pracuje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *