Five Finger Death Punch mieria spolu s Megadeth do Prahy

Američania FIVE FINGER DEATH PUNCH oznámili svoje doposiaľ najväčšie koncertné turné. V roku 2020 s ním navštívia štrnásť európskych štátov. Už najbližšiu zimu sa táto pomerne mladá, ale zato veľmi úspešná formácia spojí s legendou thrash metalu, kapelou MEGADETH.

 

Obe kapely majú na konte už desiatky singlov bodujúcich v najrôznejších rebríčkoch, fanúšikov po celom svete a predovšetkým sú povestné svojimi živými vystúpeniami. Tento raz ich máte možnosť vidieť spolu na jednom pódiu. Navyše tieto dve kapely na celom turné bude sprevádzať špeciálny hosť BAD WOLVES, ktorí sú označovaní za globálnu rockovú senzáciu roku 2018. Za rok a pol stihla táto kapela obsadiť prvé priečky hitparád hneď troma hitmi a už tento rok vydá svoj druhý album.

 

„Line-up je naozaj veľkolepý,“ hovorí gitarista 5FDP Zoltan Bathory. „Bad Wolves sú senzáciou posledných rokov a publikum dokážu poriadne rozpáliť. Megadeth predstavovať netreba. Sú to absolútne legendy. Prínos Davea Mustainea tomuto žánru je jednoducho neodškriepiteľný. Považujem ho za jedného zo zakladajúcich otcov nielen thrash metalu, ale všeobecne heavy metalu, pretože jeho riffy a hra na gitaru ovplyvnili každého, kto sa ocitol v akčnom rádiuse Magadeth… A to je naozaj veľký rádius.“

 

Dave Mustaine dodáva: „Tešíme sa a vy budete mať problém, ak nás začiatkom roka 2020 neuvidíte s Five Finger Death Punch. Nechcete si to nechať ujsť. Čoskoro sa vidíme.“

 

Megadeth majú na konte úctyhodných pätnásť štúdiových albumov a 5FDP usilovne pracujú na svojom ôsmom. Bad Wolves sľubujú svoju dvojku prinajmenšom rovnako kvalitnú ako debut. Silný line-up a setlisty určite tiež nebudú fádne. Ako povedal Dave, nechcete si to nechať ujsť. A ktoré miesto je na strávenie Valentína vhodnejšie ako Praha? A prečo si toho 14. februára neodskočiť po večeri do Tipsport Arény na skvelý koncert? Lístky sú už v predaji, tak to neprepaste.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *