Feel A Curse pokrstia v apríli album

Ako sme už spomínali, kapela FEEL A CURSE je druhá mikulášska kapela, ktorá sa ujala headlinovania koncertu. V sobotu 23. 4. 2016, v Adventure Music Clube v Liptovskom Mikuláši pokrstia a zároveň predstavia svojím koncertom album Shadows In Mind

 

Okrem nich sa na akcii s názvom Attack Of Curse No.2 zúčastnia aj BRUTE, death metalisti z Vranova nad Topľou. Kapela vznikla ešte na začiatku 90. rokov, potom to vyzeralo na koniec, ale po 8-ročnej pauze sa opäť vracajú. Fungujú už ďalších osem rokov a že im to spolu klape vám predvedú aj na tejto akcii. 

 

Presvedčiť sa môžete prísť o tom, že to klape aj SUBURBAN TERRORIST. Sú to death metalisti z Beluše a kapela je aj pôvodnou kapelou jedného z gitaristov Feel A Curse Maceja. Skupina funguje už 15 rokov, má na konte štyri albumy a na pódiu to vedia tiež riadne roztočiť.

 

A ako poslední sa predvedú so svojimi veselými textami LOS COCOTOS ako čerešnička na torte. Chalani sú z Martina, svoj žáner definujú ako Los Grind Roll. Na záver akcie si lepšiu kapelu vybrať nemohli.

 

Takže sa tam vidíme?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *