Feed Your Ears – zábava v rytme nu metalu

Feed Your Ears zažije 21. októbra svoje tretie pokračovanie. Pokiaľ nemáte chuť v piatok večer riešiť nič vážne a potrebujete sa ísť niekde len tak vyskákať v rytme nu metalu, rap metalu 90. a 00. rokov na spôsob Limp Bizkit či Linkin Park, táto akcia je stvorená pre vás. Vyberte sa do bratislavského klubu British Rock Stars, kde vás rozomelú dve kapely a tretia si vás dá ako dezert.

 

Vystúpia tu kapely BREAK IT DOWN, bratislavský rapmetalisti, ktorí na scéne fungujú od roku 2011. Album zatiaľ nemajú, ale vydali už dve EP – debut Break It Down (2014) a v tomto roku im vyšli Hradby.

 

Druhou kapelou sú HEAD2DOWN z Topoľčian. Venujú sa alternatívnemu nu metalu. Tí sú na scéne už o niečo dlhšie. Na konte majú dva albumy, prvý im vyšiel v roku 2008 s názvom Word 1.0, druhý v roku 2011 NUM3eRS.

 

Prekvapenie večera v podobe tretej kapely sme sa pôvodne mali dozvedieť až na mieste, ale organizátori to už nevydržali a zverejnili meno LIPMP BIZKIT revival. Na záver akcie je pripravená aj afterparty. Takže neváhajte prísť si poriadne zaskákať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *