Fanatický kresťanský pastor o tragickom koncerte v Paríži tvrdí, že ľudia si to zaslúžili

Americký kresťanský extrémista a pastor Steven Anderson pocítil v uplynulých dňoch potrebu vyjadriť svoj názor k tragickým udalostiam, ktoré sa nedávno odohrali v Paríži. Teroristický útok počas koncertu rockovej skupiny Eagles of Death Metal si vyžiadal cez 80 ľudských životov. Anderson si myslí, že obete si za svoj osud môžu sami.

 

„Keď sa rozhodnete ísť na death metalový koncert, musíte počítať s tým, že niekto môže zomrieť. Uctievate predsa smrť! A zrazu začnú ľudia okolo vás umierať a vy sa pýtate, že čo sa to deje?  Vy predsa tak strašne milujete smrť… Kúpili ste si lístok, radi uctievate Satana! V takom prípade nechajme príslušníkov Satanovej viery, nech vás prídu zastreliť. Práve nad týmto sa mali všetci tí ľudia zamyslieť pred tým, než išli na taký odporný koncert,“ nechal sa počuť fanatik Anderson vo svojom prejave a pokračoval ďalej:

 

„Je tu dôvod, prečo sa tieto veci dejú práve vo Franczúsku. A ja si vravím, že ich problémy nie sú moje problémy. Pretože ja netvrdím, že cudzoložstvo je v poriadku, pretože ja nežijem v európskom hlavnom meste homosexuálov, pretože ja nežijem na mieste, kde viac ako 50% detí je zavraždených. Nie je to môj problém!“

 

Odhliadnuc od faktu, že Eagles od Death Metal je rocková a nie death metalová kapela, čo chcel vlastne tento extrémista povedať? Pravdepodobne to, že pokiaľ nepočúvate kresťanský rock, zaslúžite si byť chladnokrvne zavraždený bandou anti-kresťanských barbarov. Pokiaľ na to máte žalúdok, môžete si celý jeho prejav vypočuť tu:

https://youtube.com/watch?v=8TzR3CEk73Q

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *