Faith No More už o týždeň s najväčšími hitmi!

Kultová kapela Faith No More sa do Bratislavy vráti presne po 22 rokoch a privezie všetky veľké hity. Už o týždeň – v stredu 10. júna – zaznejú v bratislavskej Aegon Arene kúsky ako Evidence, Epic, Ashes to Ashes, Easy, Digging the Grave či Midlife Crisis.

Chýbať nebudú nové pesničky z vynikajúceho albumu Sol Invictus, ktorý vydala skupina len nedávno: Motherfucker, Matador, Superhero. Rocková akcia sezóny sľubuje vyše tri hodiny hudby, o čo sa postarajú aj špeciálni hostia: americká skupina Red Fang a domáca partička Mofokiller.

Vystúpenie Faith No More v amfiteátri na Búdkovej ceste v Bratislave v roku 1993 bolo takmer revolučnou udalosťou v životoch celej jednej generácie. Koncertný návrat preto znamená veľmi veľa. Faith No More účinkujú na koncertoch v zostave Mike Patton, Bill Gould, Roddy Bottum, Mike Bordin a Jon Hudson. Aktuálna nahrávka Sol Invictus je ich siedmy radový album a prvá regulárna nahrávka od roku 1997, kedy uzrel svetlo sveta “Album of the Year” s fotografiou T.G. Masaryka na obale. Partia muzikantov si následne dopriala oddych na niekoľko rokov, aby sa v roku 2009 vrátili v životnej forme.

Lístky na koncert Faith No More v Bratislave sa predávajú exkluzívne v sieti Eventim. Lístky na státie stoja 59,- eur, VIP vstupenky 159,- eur. V cene VIP vstupenky získa návštevník sedenie v exkluzívnej lóži, nápoje, teplý aj studený bufet počas celého podujatia. Vstupenky na klasické sedenie sú už vypredané.

Vstupenky na http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/faith-no-more-bratislava-aegon-arena-ntc-763722/performance.html

Akciu prináša agentúra Octopus Promotion, viac info na jej stránkach: https://www.facebook.com/octopuspromotion

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *