Evergreen Terrace vystúpia v Randali už dnes večer

EVERGREEN TERRACE – to nie je iba slávna adresa z animovaného seriálu The Simpsons, ale aj názov melodickej hardcore skupiny. Najslávnejšia seriálová ulica ožije 15. augusta v bratislavskom Randali.

 

Z Floridy dobyli Európu pred takmer dvadsiatimi rokmi a odvtedy tu patria k obľúbeným kapelám hardcore scény. Poctivé muzikantské výkony, nemeniace postoje a názory. Americká metalcoreová formácia Evergreen Terace je lojálna k svojim fanúšikom a pravidelne sa obracia aj na svoje európske publikum. Je veľkou cťou privítať ich po festivalových vystúpeniach na Mighty Sounds a Brutal Assualt aj na ich sólovom koncerte v bratislavskom Randal Clube.

 

Tvorbu americkej pätice zdobia vyzreté inštrumentálne výkony a zaujímavá kombinácia čistého vokálu Craiga Chaneyho a screamo spevu Andrewa Careyho. A bol to práve Andrew, ktorý sa po dvojročnej prestávke do skupiny vrátil. V Bratislave sa predstavia vo svojej najznámejšej zostave. Posledný štúdiový album Dead Horses zarezonoval punkovou dynamikou, vybrúsenosťou metalových gitár a atmosférickými zbormi. Hudobnícku rafinovanosť potvrdili aj na kompilačnom albume Writer´s Block, na ktorom prespievali skladby od U2, The Offspring, The Smashing Pumpkins, atď. Vyvíjali sa postupne so žánrom metalcore a dnes patria k veteránom s mnohými skúsenosťami s nádejnou vyhliadkou na ďalší album.

 

Koncert bude nepochybne veľkým zážitkom a v letnej atmosfére spojí všetkých metal, punk, hardcore priaznivcov. Na letnej teraske vás čaká vychladené pivko a v rozhorúčenom mosh pite vo vnútri klubu sa zabavíte na piesňach skupiny Evergreen Terrace.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *