Evanescence sa vracajú na scénu

Návrat malej legendy. Aj tak by sa dali zhrnúť pocity, ktoré sprevádzajú zverejnenie novej skladby Imperfection z dielne kapely EVANESCENCE. Kúsok je prvým z pripravovaného albumu Synthesis. Tento album, ktorý bude obsahovať aj niekoľko z ich starších skladieb v novom šate, príde na pulty 10. novembra. Skladba Imperfection bude jednou z dvoch nových skladieb, ktoré sa objavia na tejto doske.

 

„Pre mňa je táto pieseň najdôležitejšou na albume,“ hovorí speváčka Amy Lee. „Bojovala som s textom dlhú dobu, pretože som si nebola istá čo povedať a ako to urobiť, aby to bolo dosť dobré. Keď to začalo konečne zo mňa prýštiť, bolo to nepotlačiteľné. Nemala som na výber. Je to pre všetkých ľudí, ktorých sme stratili a všetkých ľudí, ktorých sme stratiť mohli kvôli samovraždám a depresiám. Spievam z pohľadu človeka ponechaného napospas. Človeka v čakárni. Je to žiadosť, aby ste bojovali za svoj život, aby ste zostali. Neoddajte sa strachu, ja si to musím hovoriť každý deň. Nikto nie je dokonalý. Všetci sme nedokonalí a sú to presne tie nedokonalosti, ktoré nás robia tým, čím sme a mali by sme sa ich chopiť, pretože je toľko krásy v týchto odlišnostiach. Za život sa oplatí bojovať. Za vás sa oplatí bojovať.“

 

Aj skladbu s takouto silnou a hlavne veľmi aktuálnou myšlienkou nájdete na novinke kapely Evanescence Synthesis, ktorú si už teraz môžete predobjednať. Popri tom kapela oznámila turné po Spojenom kráľovstve, ktoré bude prebiehať v marci a apríli. Ak by ste sa chceli ísť na niektorý koncert pozrieť a kúpite si nový album priamo zo stránky kapely, dostanete sa aj k predpredaju vstupeniek skôr než bežný smrteľník. Tak hor sa nakupovať. 


Použité zdroje:
teamrock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *