Európske turné Metal All Stars zrušené

Práve k nám dorazila nepotešujúca správa – európske turné Metal All Stars, o ktorom sme informovali minulý týždeň, je celé zrušené.

Turné, ktoré sa malo konať od 24. apríla do 17. mája, zahrňovalo aj pražský koncert, ktorý bol naplánovaný práve na tento piatok, 24. apríla v hale Forum Karlín. Na akcii mal vystúpiť aj Victor Smolski a jeho nový projekt Almanac.

Agentúra Pragokoncert, ktorá akciu v Prahe zastrešovala, sa touto cestou všetkým ospravedlňuje. Producent turné uviedol za hlavné dôvody zmeny v obsadení projektu a logistické problémy, ktoré vznikli vypadnutím niektorých miest z turné.

Vstupenky bude možné vrátiť od tohto piatku na miestach, kde boli zakúpené, a to takým spôsobom, akým boli uhradené.

Prečítajte si oficiálne stanoviska organizátora turné Metal All Stars:

Vzhľadom k zrušeniu kľúčových umelcov v zostave a logistických záležitostiam, ktoré vznikli zrušením niekoľkých show, bude Metal All Stars, pre všetky európske koncerty od 24. apríla do 17. mája 2015, preložené na nový termín, ktorý bude čoskoro oznámený. Držitelia vstupeniek a VIP Meet & Greet balíčkov môžu žiadať o ich vrátenie v mieste nákupu. Ďalšie oficiálne informácie nájdete na www.metalallstars.com a na miestach predaja vstupeniek.“

S otázkami sa obracajte na www.pragokoncert.com, prípadne propagace@pragokoncert.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *