Europe oznamujú novinu za novinou

Aj EUROPE sú rockeri, ktorí sa rozhodli, že nebudú žiť iba zo slávy svojich starých albumov. Títo páni sú hudobne činní tak ako za mlada. Prešli dva roky, odkedy vydali svoju poslednú štúdiovú dosku War Of Kings (2015) a iba prednedávnom, v júli, vyšiel skvelý živý album s pomerne dlhým názvom The Final Countdown 30th Anniversary Show – Live At The Roundhouse (2017). Touto nahrávkou kapela oslávila, ako to už zo samotného názvu vyplýva, tridsiate narodeniny ich najznámejšej a najzlomovejšej dosky The Final Countdown (1986). S týmto sa ale na tento rok Europe neuspokojili a svojich fanúšikov tešia stále viac a viac.

 

Kapela potvrdila na 20. október vydanie svojej novej, v poradí jedenástej štúdiovky, ktorá ponesie názov Walk The Earth. Za obal tejto novinky je zodpovedný Mike Sportes. Joey Tempest prezradil, ako si tohto umelca vybrali: „Boli sme v štúdiu zavretí už niekoľko dní, keď producent Dave Cobb prišiel vo veľmi zaujímavom tričku. Bol na ňom jeden z Mikeových dizajnérskych výtvorov. Hneď sme vedeli, že si musíme pozrieť aj jeho ďalšie práce a spojiť sa s ním, aby pre nás pripravil exkluzívny dizajn založený na atmosfére albumu. Sme veľmi hrdí, že môžeme jeho prácu použiť ako obal albumu Walk The Earth!“

 

A aby toho nebolo málo, tak si to Europe v novembri strihnú na piatich pódiách nadchádzajúceho turné kapely Deep Purple po Spojenom kráľovstve. 

Europe oznamujú novinu za novinou
Europe oznamujú novinu za novinou

Zoznam skladieb albumu Walk The Earth:

  1. Walk The Earth
  2. The Siege
  3. Kingdom United
  4. Pictures
  5. Election Day
  6. Wolves
  7. GTO
  8. Haze
  9. Whenever You’re Ready
  10. Turn To Dust

Použité zdroje:
teamrock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *