Európa bude opäť dediť po beštii

Legacy Of The Beast. Tento titulok si IRON MAIDEN vybrali pre svoju vlastnú hru. A nebolo treba dlho čakať na to, aby sa tento chytľavý a trefný slogan objavil opäť. Ako druhá prišla na rad séria piatich komiksov, ktoré budú vychádzať postupne od októbra do februára. Prvý z nich možno už máte doma na stole a druhý môže byť na ceste k vám. Ale nenadarmo sa hovorí do tretice všetko dobré. V tomto prípade úplne najlepšie. Legacy Of The Beast je totiž najnovšie aj podtitulom pripravovaného európskeho turné tejto kapely, ktoré bude prebiehať od mája do augusta 2018.

 

Ak sa vám rozžiarili oči pri pohľade na kombináciu slovných spojení Iron Maiden a európske turné, tak právom. Leto budúceho roku naozaj sľubuje množstvo skvelých koncertov a o svoju šou nás neukrátia ani legendárni britskí metalisti. Zastávky z turné k albumu The Book Of Souls sa síce nezopakujú a v Žiline ani nikde inde na Slovensku si ich tento raz síce (pravdepodobne) neužijeme, ale nemusíte klesať na duchu. Máte totiž rovno štyri jedinečné príležitosti pozrieť si Eddieho partiu v niektorom z našich susedných štátov.

 

Maidni vystúpia v nedeľu 17. júna ako headlineri festivalu Novarock v rakúskom Nickelsdorfe a vo štvrtok 28. júna v maďarskom Soprone na festivale Volt. Pre tých, ktorým stačí sólo kapela a nejaký ten predskokan, sú tu ešte dva dátumy. Pražské letisko Letňany privíta kapelu Iron Maiden 20. júna, presne týždeň po koncerte Ozzyho a kapely Hollywood Vampires. No a mesiac na to, 27. júla, si budete túto kapelu môcť ísť užiť do poľského Krakova, kde bude koncert prebiehať v aréne Tauron.

 

Je si z čoho vyberať. Vstupenky na Novarock sú už k dispozícii. Na tie, ktoré vás dostanú na Volt Festival si počkáte do 23. novembra a deň na to už budete môcť nakupovať aj vstupenky do Čiech či Krakova. Ak vás ešte stále treba presviedčať, tak v Prahe vystúpi ako špeciálny hosť kapely zoskupenie KILLSWITCH ENGAGE a hosť, ktorý vystúpi v Krakove, je zatiaľ pravdepodobne vo výbere. Na jeho zverejnenie ale určite nebudeme čakať dlho.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *