Eufory po roku opäť vyrážajú na turné v trojici

Po vydaní dvoch kvalitných power/heavymetalových albumov žnú Martinčania EUFORY čoraz väčšie úspechy doma i v bližšom zahraničí. Niet sa čo čudovať. Kto ich mal možnosť vidieť naživo, vie, že ich koncertné vystúpenia sú okrem skvelej muziky nabité aj silnou atmosférou a profesionálnou pódiovou šou s vyšperkovanou dramaturgiou.

 

Fanúšikovia tejto kapely a vôbec všetci nadšenci dobrej muziky sa preto opäť môžu tešiť. Čo nevidieť totiž prichádza Trium Partium Metallum. Nečakajte ale novinku v podobe novej skladby či albumu. Tešte sa na skutočný live zážitok v podobe trojitej porcie metalu.

 

Už názov turné naznačuje, že Eufory na cestu nevyrazia sami. Podobne ako tomu bolo minulý rok, aj toto turné zahŕňa tri kapely. Našincom budú spoločnosť opäť robiť českí POWER 5 a tento raz sa pridajú ešte poľskí IRONBOUND. Trojica, samozrejme, opäť navštívi tri domovské krajiny spomenutých kapiel. Trium Partium Metallum odštartuje na začiatku februára v Poľsku a cez Česko sa presunie na Slovensko. Fanúšikovia melodického metalu sa môžu tešiť na metalové riffy, rytmické sekvencie a skvelé vokály hneď z troch rôznych štátov na jednom pódiu v piatok 22. februára v klube Bombura v Brezne a deň na to, 23. februára v žilinskom Smer Klube 77.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *