Etterna pripravuje debutový album, čakanie uľahčuje novým klipom

Od posledného počinu My Guidance Home, ktorý prešovské zoskupenie ETTERNA vypustilo len pred tromi mesiacmi, prichádza teraz s videoklipom ku skladbe Before Our Lives. Klip sa natáčal v boxerskom ringu v priestoroch košického fitness centra.   Okrem samotných členov sa v klipe objavia aj wrestleri v maskách, ktorí svojím bojovým vystúpením umocnia celkovú atmosféru klipu.

           

Kapela si razí vlastnú cestu naprieč štýlom, a preto aj nová skladba, tak ako ostatné, ktoré doteraz vypustili, má úplne inú štruktúru a charakteristiku. Before Our Lives strhne poslucháča už od úvodného chorálu cez powermetalové riffy až po hardcoreové pasáže, no nezabúda pritom na charakteristický etternovský prejav, v ktorom sa bude niesť aj celý pripravovaný debut.

 

„Tým, že sú skladby rôznorodé, tak verím, že si poslucháč nájde na pripravovanom albume práve tú svoju,“ prezradil spoluzakladajúci člen Feral Inferis. Do vydania CD by chcela kapela okrem iného koncertovať čo najviac a stihnúť natočiť ešte jeden videoklip ku skladbe Desert Ruins.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *