Epica sa vracia na Slovensko

Ak ste si doteraz mysleli, že EPICA sa po svojom jedinom koncerte v bratislavskom Majestic Music Clube, ktorý sa odohral ešte pred piatimi rokmi, na Slovensko už nikdy nevráti, veľmi ste sa mýlili. Aj keď sa stále prebiehajúce turné k albumu The Quantum Enigma pomaly blíži ku koncu, vďaka agentúre Octopus Promotion stihne zostava navštíviť ešte aj slovenských fanúšikov. 

 

Album The Quantum Enigma kapela vydala pred dvoma rokmi, pričom po celom svete zbieral od kritikov len samé chvály. EPICA ním skvele nadviazala na predchádzajúcu tvorbu, pričom však zaviedla modernejší zvuk, melodickejšie piesne a miestami dokonca ešte tvrdšie gitarové riffy. Koncerty na viacerých miestach sveta obohatili novými svetelnými či pyrotechnickými efektmi, čím svoju šou posunuli na vyššiu úroveň. Okrem technických vylepšení si skupina dala záležať aj na svojom výzore a pódiovom prejave, čo sa prejavilo oveľa dynamickejším vystupovaním jednotlivých členov. Pripravte sa preto na  poriadnu dávku energie a headbangovania!

Pripravovaný koncert sa opäť uskutoční v bratislavskom Majestic Music Clube už 7. júna 2016. Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal, pričom možné sú až dva varianty: štandardný lístok na státie a VIP lístok, ktorý zahŕňa aj stretnutie s kapelou a možnosťou odfotenia sa. Tak s kým sa tam vidíme? 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *