EPICA a ELUVEITIE vyrážajú na spoločné európske turné

Symphonic metalová EPICA a folk metaloví ELUVEITIE spojili svoje sily a na jeseň tento rok vyrážajú na jedinečné turné po Európe. Ako support si vezmú melodickú progressive death metalovú kapelu SCAR SYMMETRY.

Som tak nadšený! Lepší spôsob ako zavŕšiť cestu okolo sveta s albumom „Quantum Enigma“ neexistuje. Spoločne s ELUVEITIE tomu dodáme dva rôzne žánre a toto spojenie bude excelentné! Veľká metalová paráda s folkovou polevou, mňam! K tomu pridáme niekoľko vynikajúcich riffov od Švédov a môžete očakávať vrchol! Ak chcete počuť orchester, huslistov a skvelé sóla, zastavte sa na koncert týchto troch úžasných kapiel,“ hovorí gitarista kapely EPICA Isaac Delahay.

Kapela ELUVEITIE k tomu dodáva: „Zo Švajčiarska do Indie, z Európy do Severnej Ameriky, z klubov na festivaly, naše Origins World Tour je najrozsiahlejšie turné vôbec. Ale my sme stále veľmi ďaleko od únavy! Na jeseň sa predvedieme v ešte lepšej kondícii, a to spolu s úžasnou kapelou EPICA. Sme veľmi radi, že môžeme zdieľať pódium s takými talentovanými umelcami a pracujeme na tom, aby náš spoločný koncert bol vaším najsilnejším zážitkom! Sme si istí, že na tento večer len tak nezabudnete!“

Spoločné turné EPICA a ELUVEITIE predstaví ich nateraz posledné albumy „Quantum Enigma“ a „Origins“. Jedinou zastávkou v našom okolí bude mesto Zlín v Českej republike, a to presne 30. októbra v hale Euronics. Vstupenky za cenu 690 Kč, ktorá je platná do 31. augusta si môžete zakúpiť v sieti TicketPortal, TicketPro a TicketArt.

EPICA a ELUVEITIE vyrážajú na spoločné európske turné

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *