Dvojdňová rocková nádielka na Rockfeste Nitrianske Rudno

V kempingu na brehu priehrady pri obci Nitrianske Rudno v údolí medzi Strážovskými vrchmi a pohorím Magura sa bude 11. a 12. augusta konať rockový festival Rockfest Nitrianske Rudno.

 

Dva dni poctivej rockovej muziky od dvadsiatich dvoch kapiel budú podčiarknuté nezabudnuteľnou festivalovou atmosférou, zábavou a skvelým časom stráveným v malebnej prírode. V priestoroch kempingu na brehu priehrady pri obci Nitrianske Rudno, ktorá sa nachádza len 12 km od Bojníc, sa pravidelne konajú športové, kultúrne a hudobné podujatia ako motozrazy, stretnutia veteránov a v minulosti sa tu konal aj festival Legendy.

 

Na Rockfeste Nitrianske Rudno organizátori rozdelili program do dvoch poriadne hustých dní. V piatok sa na pódiu predstavia kapely GILOTINA, SANCHEZ AMSTERDAM, LIQUID BOOGIE ROLL, EWELIN, DEREŠ, ARZÉN, KARPINA, SUFFOCATION z USA, PLUS MÍNU a MAD FREQUENCY. Po skončení posledného koncertu na návštevníkov festivalu čaká do 4. hodiny rannej rockotéka. V sobotu sa môžu tešiť na kapely MARTUROS, MOFOKILLER, ASENTH, ME AGAINST ALL, EUFORY, ZÓNA A, ZOČI VOČI, THE PARANOID, GLADIATOR, SLOBODNÁ EURÓPA a CALIBER X.

 

Prvých 500 kusov dvojdňovej permanentky na celý festival stojí v predpredaji v sieti Ticketportal 20 eur, po vypredaní 500 kusov cena stúpne na 25 eur. Priamo na mieste bude permanentka stáť 30 eur. V ponuke sú aj jednodňové vstupenky – v predpredaji za 15 eur, na mieste za 20 eur. Pre náročnejšieho festivalového diváka majú organizátori Rockfestu Nitrianske Rudno k dispozícii aj 50 kusov VIP vstupeniek v cene 40 eur. Tie obsahujú vstup na festival aj s VIP parkovaním, pitný režim, catering, vstup do VIP stanu a backstage pass s možnosťou fotografovania sa s kapelami. Stanovanie a parkovanie je pre všetkých festivalníkov zadarmo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *