Dvere do dielne GAZDASGRIND sa otvorili

Banskobystričania chytajú do sveta vypustiť „Zlo“, no popritom majú pár noviniek. Ako prvé oznamujú transfúziu krvi, teda nové posily do družiny.

Jozef „Falusoid“ Kováč (PSEUDOSAPIENS) si zobral na starosť vokály a Kubo Kmeť sa chopil gitary. „Zlo“ čoskoro nadobudne fyzickú podobu (zatiaľ sa rieši jeden vydavateľ, ak by to náhodou nevyšlo, tak album vydajú na vlastné náklady), medzitým si môžeme vypočuť pár ukážok na bandzone: http://bandzone.cz/gazdasgrind.

Okrem titulnej piesne máme k dispozícii: „Zem Nikoho“, „Nenávisť“ a „Kaleidoskop Klamstiev“. V poslednej menovanej sa už mikrofónu chopil nový spevák Falusoid. Keďže počas nahrávania došlo k týmto zmenám, album bude naspievaný dvomi spevákmi (Falusoid a Pajko), ktorí si skladby rozdelia na polovicu, každý po štyri kusy.

V neposlednom rade odhaľujú cover chystaného počinu, o ktorý sa postaral Jozef Pobočik (PORFYRIA, WARD) http://www.slovenskafujara.sk. Album sa nahrával v SPK Audio Štúdiu v Badíne (Banská Bystrica, 2014), o mix a mastering sa postaral Miroslav Spevák.

Dvere do dielne GAZDASGRIND sa otvorili

Podporte kapelu na www.gazdasgrind.eu, alebo www.bandzone.cz/gazdasgrind, prípadne na www.facebook.com/pages/GAZDASGRIND/188317435482

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *