Dvaja členovia SIXX:A.M. pripravujú niečo, čo tu vraj ešte nebolo

Členovia známej kapely SIXX: A.M., spevák James Michael a gitarista DJ Ashba sa pustili do nového hudobného projektu s názvom PYROMANTIC, ktorý v súčasnosti dokončuje práce na svojom debute. Ten by mal vyjsť neskôr v tomto roku. No prvý videoklip kapela sľubuje už v dohľadnej dobe. V priebehu najbližších týždňov by ho totiž mali natočiť v Las Vegas.

 

Podľa Jamesa je tento projekt odlišný od Sixx:A.M. hlavne v témach, o ktorých rozprávajú. Hudobne bude album plný ťažkých riffov, avšak pretkaných veľmi popovými melódiami. „Jediné, čo môžem povedať, je, že sa vám to bude páčiť. Je to jeden z najzaujímavejších materiálov, aké som kedy počul,“ hovorí James.

 

„Keď sme si sadli nad projekt Pyromantic, najväčšou vecou bolo, že sme chceli vytvoriť niečo tak nové a svieže, že to vytvorí zvuk pre Pyromantic,“ dodáva Ashba. Podľa neho má kapela veľmi originálny zvuk, ktorý je skvelou zmesou danceu, rocku a popu. Michael dodáva, že práve vďaka takémuto zvuku môžu ako kapela osloviť oveľa širšie publikum ako len to rockové a tiež môžu vyraziť na turné s najrôznejšími kapelami.

 

Zvyšok kapely, ktorá bude týchto dvoch muzikantov sprevádzať počas turné, je zatiaľ tajomstvom. I keď podľa Ashbu je už vraj line-up v podstate uzavretý. Na zverejnenie tejto informácie si však budeme ešte musieť chvíľu počkať. No i napriek toľkým tajnostiam znie všetko okolo tohto projektu veľmi zaujímavo.


Použité zdroje:
Blabbermouth.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *