Druhý album Khadaver už v novembri

Druhý štúdiový album slovenskej blackened industrial metalovej kapely KHADAVER, ktorý ponesie názov Exstinctio Mundi, sa dočká vydania už v novembri. Kapela zatiaľ zverejnila artwork, tracklist a pár ďalších detailov.

 

Ako deň vydania je určený 9. november prostredníctvom kapelného Bandcampu, ale k dispozícii bude aj ako CD. Predobjednávky sú už rozbehnuté. Artwork si zobral na starosti Nihil Nix, asistovala mu mladá ilustrátorka Veronika Beganová. Tá dodala ku každej piesni unikátne ilustrácie. Fotografie mal na starosti Marius Sachtikus.

Druhý album Khadaver už v novembri

K titulnej skladbe ZerobornKhadaver urobili lyric video. „Skladba je úvodom do príbehu celého albumu, ktorý je koncepčný a sleduje rasu Zeroborn, ktorá vytvorila v náhodnom experimente ľudstvo tak, aby ho nechala napospas sebe samým. Celý príbeh sa odohráva v minulosti, prítomnosti a budúcnosti. Celý príbeh neskôr doplní aj oficiálny videoklip k ďalšej piesni,“ priblížil Nihil Nix.

 

A čo teda ten tracklist? Tešiť sa môžete na tieto skladby: 1. Zeroborn, 2. Gods-RW, 3. Via Aeons and Cosmos, 4. Episteme Finite, 5. Progress Through the Firepower, 6. I.T.N.O.F., 7. Incipit Futurum, 8. Divine Data Corrupted, 9. Bionic Industries, 10. Exstinctio Mundi  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *