Druhé kolo Rock Off 3

V Popka Music Pube v Košiciach sa 5. marca konalo druhé kolo súťaže Rock Off, počas ktorého sa predviedli kapely ROCK ON BAND, FIVE ROCK SOULS a ELDERS.

 

Prvá  sa predstavila  skupina Rock On Band, ktorá hrá covery rockových a bluesových hitov od 60. po 90. roky. Vznikli v roku 2015 a každý z členov má dlhoročné skúsenosti získané rokmi hrania v rôznych kapelách. Ich cieľom je dobre si zahrať a potešiť muzikou poslucháčov. Veď nakoniec o to v muzike predovšetkým ide.

 

Ako druhá v poradí vystúpila skupina Five Rock Souls. Kapelka vznikla v roku 2014 a za ten čas nastala zmena na poste basáka, kde Roba Breju nahradil terajší basák Rado Zusko. Hrajú rock, metal a robia muziku, ktorá ich baví.

 

Na záver sa predstavila kapela Elders. Je to kapela z Košíc hrajúca rock – hard rock. Vlastnú tvorbu majú v slovenčine a radi si zahrajú aj prevzaté svetoznáme skladby známych kapiel.

 

Počas striedania sa skupín na pódiu prebehla klasická súťaž v rýchlom pití krígľa piva, tentokrát zvíťazil jeden z divákov. Odmeny trom súťažiacim odovzdal Maxo. Jemu aj Bogovi ako organizátorom a tiež pubu patrí vďaka za príjemne strávený večer a všetci sa už tešia na ďalšie kolo.

Druhé kolo Rock Off 3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *