Dozvieme sa príčinu úmrtia Dolores O’Riordan?

15. januára šokovala svet správa o úmrtí len 46-ročnej speváčky THE CRANBERRIES Dolores O’Riordan. Frontwoman kapely mala už v minulom roku vážnejšie zdravotné problémy (s chrbticou), kvôli ktorým museli zrušiť časť turné. Ešte v nedeľu však bola plná života a tešila sa na nahrávanie vokálov do coveru ich slávneho hitu Zombie, ktorý chystala skupina Bad Wolves.

 

Dolores trpela depresiami a bipolárnou poruchou. Po nájdení jej tela bez známok života v londýnskom hoteli nebola príčina jej smrti známa, na druhý deň však polícia vylúčila samovraždu či cudzie zavinenie. Jednoducho vyhlásila, že jej smrť nie je považovaná za podozrivú.

 

Čo však skutočne môže za toto nečakané úmrtie, nie je ešte objasnené a verejnosť sa to pravdepodobne nedozvie ani v najbližších mesiacoch. Bola nariadená pitva a momentálne sa čaká na výsledky rôznych testov.

 

Takisto nie je jasné, kedy bude Dolores pochovaná. Rodina čaká, kedy skončí pitva. Odpočívať v pokoji by mala blízko svojho rodného mesta v Írsku vedľa svojho otca, ktorý v roku 2011 zomrel na rakovinu.  


Použité zdroje:
ultimateclassicrock.com
Foto: variety.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *