Dostanú vás na kolená – The Paranoid!

Sex, drogy a Rock & Roll. To sú tri hlavné ingrediencie najdrsnejšieho klipu v histórii skupiny The Paranoid. Pohľad na niektoré zábery trasúcej sa kamery môže citlivým jedincom privodiť šok alebo aj jemný epileptický záchvat.

Kapela The Paranoid si vždy potrpela na kvalitné videoklipy. Tentokrát však svoju latku kvality posunula riadne vysoko – a to má na svedomí talentovaný český režisér Martin Smékal.

Martina sme oslovili, pretože jeho práca nás veľmi zaujala. Hneď reagoval, že do toho s nami rád pôjde. Martinov prístup bol veľmi profesionálny. Od prvého momentu sme boli na rovnakej vlnovej dĺžke a aj preto sa mu podarilo dostať z nás presne to, čo potreboval. Má veľmi šikovný tím ľudí, s ktorými všetko podrobne naplánoval a premyslel do najmenšieho detailu,“ prezradil Igor Belaj.

Videoklip, v ktorom účinkujú herci Elizaveta Shvachko a Prokop Vondruška, sa nakrúcal na viacerých miestach v Českej republike a nahrávanie trvalo niekoľko dní.

Išlo o náročnejšie točenie, na aké sme boli doposiaľ zvyknutí. Ale veríme, že výsledok stojí za tie hodiny práce. Najhoršia bola zima, s ktorou sme museli zápasiť, nakoľko sme nakrúcali v decembri. Našťastie, pieseň Anjeli Spia je dosť dynamická, a tak sme sa zahriali pohybom. A keď už ani to nepomáhalo, zbehli sme na čaj s rumom do neďalekého pohostinstva nachádzajúceho sa vedľa opusteného štadióna,“ s úsmevom opisuje prácu na klipe gitarista Roman Birkuš.

Spolu s novým klipom zverejnila skupina aj dátumy pripravovaného turné ANJELI SPIA TOUR, počas ktorého navštívi 15 miest.

ANJELI SPIA TOUR 2015 bude rozhodne naša najlepšia koncertná šnúra. Tí, ktorí ju navštívia, pochopia, prečo to hovorím. Každý koncert bude nadupaný a jedinečný. Pre návštevníkov sme pripravili kompletne novú show s novými svetelnými efektmi, aké na našich koncertoch ešte nevideli. Špeciálnym hosťom na celom turné bude kapela From Our Hands, s ktorými sme sa dohodli, že ľudí so show úplne odpálime. A to nielen vizuálne, ale hlavne energiou, ktorá v oboch kapelách doslova vrie,“ teší sa Belaj.

Vstupenky na ANJELI SPIA TOUR 2015 si môžu fanúšikovia zakúpiť v sieti Ticketportal, Eventim alebo na webe www.xl.sk a čoskoro aj na stránkach predpredaj.sk.

Viac info o kapele na https://www.facebook.com/theparanoid

Tour dates ANJELI SPIA TOUR 2015 (hosť: From Our Hands)
6.3 – LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
7.3 – KOŠICE
13.3 – PRAHA
14.3 – PROSTĚJOV
20.3 – TRENČÍN
21.3 – NITRA
27.3 – OSTRAVA
28.3 – ŽILINA
10.4 – TREBIŠOV
11.4 – BANSKÁ BYSTRICA
16.4 – BRNO
17.4 – ZLÍN
18.4 – ČESKÉ BUDĚJOVICE
24.4 – ŠURANY
25.4 – BRATISLAVA

Dostanú vás na kolená - The Paranoid!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *